802 Semilac Extend 5in1 Dirty Nude Rose Semilac

Jakiś czas temu marka Semilac wydała na rynek bazę Extend Base, którą są zachwycone wszystkie semigirls a o której pisałam wam TUTAJ Nie musieliśmy długo czekać by marka lakierów hybrydowych powołała do życia dwa inne produkty, które zaczęły sprzedawać się jak świeże bułeczki. Nie pozostało mi nic innego jak po prostu wypróbować jeden z dwóch dostępnych wariantów kolorystycznych. Długo nie musiałam się zastanawiać, na jaki kolor postawić. W moim przypadku padło na
802 Dirty Nude Rose
Jak sama nazwa wskazuje jest to przybrudzony, aczkolwiek delikatny, odcień różu. Jeśli chodzi o kolor to trafia on w moje gusta. Kobiecy i elegancki. Oczami wyobraźni widzę go w przeróżnych ślubnych zdobieniach. By z elegancją podkreślił zarówno urodę jak i stylizację panny młodej.

Produkt ma delikatnie rzadszą konsystencją niż klasyczna Semilac Extend Base. W związku z tym zalecamy utwardzanie nałożonej warstwy Semilac Extend 5in1 bezpośrednio po jej aplikacji.
Po odkręceniu buteleczki możemy od razu ocenić, że jest to lakier o bardzo gęstej konsystencji. Zupełnie innej niż pisze producent. Ta konsystencja jest bardzo mocno plastyczna. Stanowczo gęściejszy niż pierwotna wersja basy. Powoduje trudności w nałożeniu idealnie równej warstwy lakieru na powierzchni paznokcia. Należy z dokładnością i precyzją muskać pędzelkiem po płytce. Produkt ten ma tendencję do robienie tzw. garbów na wolnym brzegu, co wygląda niechlujnie. Podczas jego zabezpieczenia warto otrzeć pędzelek o wlot butelki i jeszcze raz przeciągnąć nim po paznokciu , aby wyeliminować ewentualne zgrubienie. By tego uniknąć musimy nakładać naprawdę cienką warstwę lakieru na pędzelek i starać się szybkim ruchem zmalować całą płytkę, po czym utwardzić w lampie gdyż lubi "uciekać" z wolnego brzegu. Jeśli chcemy użyć lakieru, jako bazy/koloru/topu w jednym, musimy nanieść na paznokcia trzy cienkie warstwy, aby uzyskać pełne krycie. Po nałożeniu pierwszej warstwy paznokieć jest lekko utwardzony. Dla osoby o kruchej i cienkiej płytce niestety trzy warstwy tego produktu będą niewystarczające. Polecam wesprzeć się Extend Base :) Jeśli chodzi o trwałość produktu, którego użyjecie, jako bazy/koloru/topu to niestety, ale w moim przypadku okazał się klapą. Lakier na paznokciach, które były pokryte jedynie nim zszedł po dwóch/trzech dniach od aplikacji. Ale to u mnie. Osobie, której wykonałam mani nie ma żadnych problemów ;) Produkt położony na Extend Base trzymał się bez zarzutów do następnej zmiany manicure. Jedna buteleczka mieści w sobie 7ml produktu a kosztuje 39,00zł Wydaje mi się, że to odrobinę za dużo, jeśli zobaczymy na cenę pierwotnej wersji Extend Base. Ale to już jest kwestią indywidualnych upodobań ;) Tak lakier prezentuje się w świetle dziennym na moich paznokciach. 

Znasz te dwie nowości marki Semilac?

Komentarze

instagram @karellauk

Copyright © Karella