O mnie


Witam Cię na moim blogu! Mam na imię Karolina i chcę pozostać tu dla siebie, i przede wszystkim dla Ciebie, znacznie dłużej. Lubię poznawać nowych ludzi. Między innymi dlatego powstał ten blog. Cztery lata temu przeprowadziłam się do Anglii. Nie chciałam tracić kontaktu z osobami, które mieszkają w Polsce, i powstał pomysł na prowadzenie bloga. W sieci można poznać bardzo interesujących, ciekawych i kreatywnych ludzi, a ja mam potrzebę obcowania właśnie z takimi osobami. Blog to miejsce, gdzie mogę wyrażać swoje opinie, a w ramach dialogu w komentarzach, poznać opinię moich czytelników. Jestem osobą dynamiczną i pełną życia. Domatorski tryb życia wywołuje u mnie stany depresyjne i po prostu mi nie służy. Nie potrafię odnaleźć się w ciszy. Uwielbiam spędzać czas na świeżym powietrzu i korzystać z różnych form aktywności. Lubię towarzystwo innych ludzi, ale bywają dni, że wolę pozostać sama ze sobą. Wtedy korzystam z okazji i uciekam w głąb natury. Pochodzę z malowniczego miejsca na dolnym śląsku, i uwierzcie mi, że tam z naturą każdy jest bardzo blisko.


Jestem kucharzem - amatorem. Uwielbiam spędzać czas w kuchni. Codziennie szukam pomysłów na nowe danie. W kuchni pracuję „na oko”. Nie mam receptur, wszystko przyprawiam próbując i smakując. Tak powstają dania, które cieszą mnie i mojego partnera. Córka woli domową kuchnię. Eksperymentami z kuchni dzielę się na swoim Instagramie, a tutaj możecie znaleźć kilka gotowych i łatwych przepisów.


Jak każda kobieta lubię kosmetyki. Chętnie testuję nowe marki i wymieniam się opinią na ich temat. Manicure hybrydowy stał się nieodłączną częścią mojego życia na wyspach.


Z wykształcenia jestem pedagogiem. Ukończyłam studia licencjackie z pedagogiki wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej i terapii pedagogicznej. Studiowałam też socjoterapię. Do magisterki nie podeszłam 😊.

Nie jestem idealna, i uważam, że nie ma ideałów. Mam wady. Jedną z nich jest brak samodyscypliny. Bardzo szybko zniechęcam się, gdy coś nie idzie po mojej myśli, ale każdego dnia staram się pracować nad sobą.

Zapraszam Cię do mojego świata. Możesz obserwować mój profil na Facebooku oraz Instagramie. Sprawi mi to wiele radości.

Daj się poznać, zapraszam!

Komentarze

  1. Anonimowy9/06/2020

    Kibicuje Ci Karolina.
    Uściskaj Łucje :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Jestem bardzo wdzięczna za pozostawienie komentarza 😊

instagram @karellauk

Copyright © Karella