Moje propozycje prezentów z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dziś post, który być może, pomoże niejednemu z was zdecydować się na wyjątkowy prezent dla Babci czy Dziadka z okazji ich nadchodzącego święta. Jestem osobą, która lubi celebrować takie okazje. Czy są ku temu konkretne powody, czy nie, uważam, że przyjemnie jest sprezentować coś wyjątkowego bliskiej osobie, na której nam zależy. 

Zrobiłam małe rozeznanie. Postanowiłam, że zbiorę wszystkie przykładowe propozycje w jednym poście i przedstawię wam moje typy.

 

Kwiaty

Na co dzień mieszkamy w Anglii, co już wiecie. Nie zawsze tak jest, że w dniu, w którym nasi bliscy obchodzą swoje święto, możemy być razem z nimi. Dlatego staram się podczas takich chwil pamiętać o tych, którzy zostali w Polsce. W ubiegłym roku wysłałyśmy z Łucją bukiety kwiatów dla jej babci i prababci. Jakie to szczęście, że ulubiona kwiaciarnia znajduje się blisko mieszkania mojej Babci ;) Kwiaty zawsze się sprawdzają, i ktoś może pomyśli, że są oklepane. Może i tak, ale wiem, ile dla mojej Babci znaczył bukiet przesłany w takiej formie. Uważam, że to świetny prezent i sprawdzi się nie tylko z okazji święta dziadków. 

 

Zestaw miodów 

To zestaw idealny na każdą okazję! W PASIEKA SADOWSKICH znajdziesz bogatą ofertę. Nawet nie wiedziałam, że są takie połączenia smakowe. Miód cytrynowy, miód malinowy, miód imbirowy czy z orzechami laskowymi, który smakuje podobnie jak najpopularniejsze "masło czekoladowe". To tylko niewielka namiastka tego co możesz znaleźć w ofercie sklepu. Obsługa klienta również jest na wysokim poziomie. Bardzo rzetelni. Dołączą do zamówienia krótki liścik, jeśli tylko o niego poprosisz. W opcjach dostawy możesz wyrzucić paragon i bezpośrednio nadać do osoby, którą masz chęć obdarować słodkim upominkiem. Fotoksiążka czy fotokalendarz

Zatrzymanie chwil jest czymś bezcennym. Zamknięcie wyjątkowego wydarzenia w małym kadrze to pamiątka na długie lata. Obecnie modne są fotoksiążki. Stare albumy to już chyba wspomnienie minionych lat. Ubolewam nad tym, że w moim domu nie ma jeszcze ani jednej takiej książki, ale wiem, że Dziadkom może sprawić wiele radości. Będą mieli co wspominać, Jeśli obawiasz się, że fotoksiążka szybko zagości na dnie szuflady i zostanie zapomniana, z pomocą przychodzi kalendarz ścienny. Obdarowana osoba będzie spoglądać na niego przynajmniej raz w ciągu dnia (pod warunkiem, że powiesi go na ścianie a nie wrzuci do komody :D).

Na stronie COLORAND znajdziesz szeroką ofertę kalendarzy i fotoksiążek. Przesyłki do paczkomatów są expressowe.Obecnie trwa promocja darmowej dostawy do każdego zamówienia powyżej 49zl. Edycja szablonów nie jest skomplikowana. Wszystko z łatwością można ogarnąć w wybranym dla siebie stylu.

 

Książka do przechowywania wspomnień

To chyba absolutny hit! Tę książkę znalazłam w necie podczas szukania własnych inspiracji. OPOWIEDZ MI BABCIU to książka, w której można zapisywać własne wspomnienia. Taki pamiętnik. Kto z was pamięta podwórkowe Złote Myśli? Ta książka jest stworzona na ich wzór. Starannie dobrane pytania pozwolą na zachowanie cennych wydarzeń z życia babci. Jest również miejsce na dodanie starych fotografii z kufra babci.  Gdy książka zostanie już wypełniona, będzie cennym pamiętnikiem dla całej rodziny. Jest również wersja OPOWIEDZ MI DZIADKU. Obydwa egzemplarze możecie zakupić na stronie MOI DZIADKOWIE.

 


Mam nadzieję, że moje pomysły przypadną Wam do gustu i być może skusicie się na którąś z wymienionych przeze mnie propozycji.

Jestem również ciekawa, jakie Wy planujecie prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka. Koniecznie zostaw komentarz :)
*Zdjęcia pochodzą bezpośrednio ze stron, które Wam linkuję


Komentarze

instagram @karellauk

Copyright © Karella